O nás

Wellness hotely Ferdinand, Villa-Dino a Villa Skalnik

se nachází poblíž centra města Mariánské Lázně, které se pyšní nádhernou kolonádou a „Zpívající fontánou“. Přijďte si odpočinout a vychutnat příjemnou atmosféru Mariánských Lázní. Nabízíme Vám aktivní odpočinek i „lázeňské lenošení“.

Pobyt wellness jedině v Mariánských Lázních

Jestliže chcete poznávat a obdivovat krásy Mariánských Lázní je náš hotel připraven posloužit Vám jako ideální základna. Budete bydlet kousek od centra města. Zajistíme zdarma dopravu MHD.

Prožijte aktivní odpočinek

Pro aktivní odpočinek Vám naše wellness hotely nabízí klasické masáže, reflexní masáže, masáž lávovými kameny, čokoládovou masáž, suchou uhličitou koupel, rašelinové obklady, zprostředkování terapií v solné jeskyni nebo lázeňských a relaxačních procedur.

Wi-Fi free zone v každém hotelu. Hotely jsou nekuřácké.

Zájezdy v okolí Mariánských Lázní

Abyste měli možnost poznat i okolí Mariánských Lázní, nabídne Vám CA Morea autobusové zájezdy s průvodcem do Františkových Lázní, Chebu, Teplé, Lokte, Bečova, Kynžvartu, Kladské nebo německého Waldsassenu. Pro ty, kteří se chtějí seznámit s historií i současností Mariánských Lázní pořádá CA Morea každé pondělí informativní vycházku.
Sportovní vyžití v Mariánských Lázních
I sportovci si u nás přijdou na své – světoznámé golfové hříště založené anglickým králem Edwardem VII., dvoje tenisové kurty v krásném prostředí, mnoho kilometrů značených cyklistických tras , turistické vycházky lázeňskými parky i okolím (zapůjčíme Vám hůlky pro nordic walking), vyjíždky na koních z jízdárny u hotelu Krakonoš. V zimě můžete sportovat v lyžařském středisku Skiarea se dvěma vleky a lanovkou, sjezdovkami pro malé i velké a zázemím pro lyžaře. Běžkaři mohou využít upravované tratě na golfovém hř išti a překrásnou krajinou Slavkovského lesa. V létě je možnost koupání a sportování v areálu přírodního koupaliště Lido nebo v krytých bazénech.

Věříme, že vstřícný personál a domácí kuchyně vytvoří tu správnou atmosféru pro Vaši dovolenou a budete se u nás cítit jako u přátel.

Bydlet budete v příjemně zařízeném pokoji, v ceně pobytu je plná penze. Jídla si vychutnáte v hotelové restauraci v časech: snídaně 7:30 – 10:00, obědy 11:30 – 14:00 a večeře 17:30 – 19:00.

V našich hotelech jsou pokoje a apartmány  vybaveny vanou nebo sprchou, vlastním sociálním zařízením, telefonem, televizí.  Pokoje mají možnost přistýlky.

Přímo ve všech hotelech se nachází wellness provoz s bohatou nabídkou procedur.

Check in: 14.00 hodin

Check out: 10.00 hodin

Přijímáme platební karty Visa,Maestro Card, Maestro
Parkování za příplatek 150 Kč.
Domácí mazlíčci příplatek 100 Kč.

 • Pobyt s dětmi (hradí se na místě):
  • děti do 2,9 let bez nároku na lůžko a stravu zdarma.
  • děti od 3 do 14,9 let za 550 Kč/noc s plnou penzí, s polopenzí za 510,- Kč
 • Ostatní příplatky (hradí se na místě):
  • lázeňský poplatek za 21 Kč/osoba/den
  • parkování za 150 Kč/den – nutná rezervace předem kvůli omezenému počtu míst, případně zdarma v okolí hotelu
  • při prodloužení pobytu hradíte zvýhodněnou cenu 1740 ,-Kč/noc pro dva s plnou penzí
   (platí se na recepci)
  • pobyt s domácím mazlíčkem za 100 Kč/noc /velký pes 220,-