Sport

Turistika

Značené turistické cesty Chráněnou krajinnou oblastí Slavkovský les vám nabízí mnoho možností k turistickým vycházkám po okolí. Více informací na http://turista.marianskelazne.cz/cs/turistika-volny-cas/ »

Cyklistika

Mnoho kilometrů značených cyklistických tras přímo z Mariánských Lázní můžete projet na horském kole, které Vám zapůjčíme v hotelu. Mapu cyklistických tras vám zapůjčíme zdarma. Více informací na http://turista.marianskelazne.cz/cs/sport/cyklisticke-trasy-marianske-lazne/ »

 

Tenis

Tenisové kurty u Lesního pramene a v Anglické ulici (v zimě s nafukovacími halami), zajišťují také půjčování raket, individuální výuku dětí i dospělých.

Lanové centrum

Překážková lanová dráha nabízí jedinečný dobrodružný, ale přesto bezpečný zážitek, při kterém si ověříte své vlastní schopnosti a naučíte se důvěře. V lanovém centru naleznete 2 lanové okruhy. Velký okruh s 19 překážkami je pro děti od 10let a dospělé. Malý okruh – lanáček s 10 překážkami je vhodný pro děti od 3 let. Více informací na http://www.lanovecentrum.eu/cz/ » 

Golf

Jedno z nejkrásnějších golfových hřišť’ v Evropě, založené v roce 1905 anglickým králem Edwardem VII. Více informací na http://www.golfml.cz/ »

Nordic walking

Máte možnost začít s tímto sportem právě u nás. Po značených trasách můžete poznat krásnou přírodu v okolí Mariánských Lázní. Trasy nejsou určeny pouze pro zdatné turisty, ale pro všechny věkové kategorie.

Jízdárna

Jezdecká škola nedaleko hotelu Krakonoš zajišťuje výcvikové hodiny pro začá­tečníky, vyjížďky pro pokročilé.

Lyžování

Lyžařský areál se dvěma sjezdovkami pro začátečníky i pokročilé se 2 vleky a lanovkou, sociálním zázemím, občerstvením, ski servisem a půjčovnou. Večerní lyžování, umělé zasněžování. Lyžařská a snowboardová škola. Více informací na http://www.skiarea.cz/ »

Běžky

Běžkaři mohou využít 50 km značených a upravovaných běžeckých stop na golfovém hřišti a krajinou Slavkovského lesa. Více informací na http://turista.marianskelazne.cz/cs/sport/zimni-lyzarsky-areal-marianske-lazne/ »